חדשות ועדכונים

פוקלסווגן וקסטרול, חידוש ההסכם

קבוצת פולקסווגן וקסטרול, חידשו לאחרונה את ההסכם שותפות האסטרטגי העולמי המתקיים כבר 17 שנים.

לחץ לקריאה...


חדש במלאי - Power 1 4T 20W-50 1L

חדש במלאי - Power 1 4T 20W-50 1L

לחץ לקריאה...


חזר למלאי - נוזל קירור, Radicool SF Premix

לחץ לקריאה


חדש בישראל - שמן מנוע 0W-20 בתקן VW 508.00/509.00

עכשיו גם בישראל אפשר להשיג שמן מנוע לרכבים החדשים של קבוצת פולקסווגן השמן מאושר לרכבי פורשה בתקן C20

לחץ לקריאה


.

לחץ לקריאהקסטרול – יותר ממה שידעת

 למעלה מ- 100 ! שנות פעילות, הפכו את "קסטרול" לחברה המוכרת ביותר בעולם שמני המנוע. פיתוחים פורצי דרך, מסורת של איכות חסרת פשרות ושיתופי פעולה חסרי תקדים עם יצרני מנועים, הפכו את המותג לשם דבר .

די להזכיר, כי "קסטרול" הייתה הראשונה בעולם להציג שמן מנוע רב-דרגתי ובכך, חסכה לנהגים את הצורך להחלפת שמנים בין עונות השנה, קסטרול  שותפה לשורה ארוכה של שיאי מהירות עולמיים במכוניות, מטוסים וכלי שייט, ולפיתוח של "קסטרול EDGE " - שמן המנוע הטוב ביותר שיוצר עד כה.

 

castrol buildings

                          מרכז הפיתוח של קסטרול באנגליה

 "קסטרול" הינה חברת בת של תאגיד הענק BP אשר בבעלותו שדות נפט, בתי זיקוק, מרכזי פיתוח מדעי ורשת הובלה עולמית. דבר זה מבטיח, אספקה סדירה של חומרי גלם איכותיים ביותר ותהליך ייצור ושינוע קפדני ואמין.
לא בכדי, בחרה חברת "קסטרול" בשותפות פלדמן רון-פז כמשווקת בלעדית של מוצריה בישראל. זהו שילוב מנצח, של חברה עולמית מובילה עם חברה מקומית גדולה דיה כדי לשרת אותך – אבל "קטנה" מספיק, כדי שיהיה לה איכפת.

אצלנו תוכלו לרכוש את כל מגוון השמנים של קסטרול ו BP, כולל שמנים לתעשייה על סוגייהם המגוונים. שמני קסטרול המשווקים על ידינו מיובאים ממדינות מערב אירופה, בעיקר מבלגיה, גרמניה וצרפת.

 

 

עוד על קסטרול (מצגת)

 

 

 

lockup